Aktualności

Wyszukiwarka

Wybierz rok

BAL KARNAWAŁOWY

W sobotę (23.01.2010r.) odbył się bal karnawalowy zorganizowany przez Radę Rodziców. Goście bawili się w sali OSP w Kurnędzu. Do tańca przygrywał zespół DEXTER. Chociaż za oknami panował siarczysty mróz, wewnątrz panowała gorąca atmosfera. Organizatorzy dziękują wszystkim przybyłym i zapraszają za rok.

BAL CHOINKOWY

29 stycznia w naszej szkole odbędzie się bal choinkowy. Opiekunkami są pani Małgorzata Janu i pani Eliza Famulska. Przygotowują one dekoracje oraz zabawy i konkursy dla dzieci z klas "0" - III. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja i prezentów dla wszystkich uczniów. Na balu dzieci młodszych pojawią się królewny, wróżki,...

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

22 stycznia odbędzie się przedstawienie z okazji święta seniorów. Przed babciami i dziadkami zaprezentują się uczniowie z klasy I i II. Serdecznie zapraszamy!

Zatrzymaj banner przewijany
Zapraszamy do odwiedzin na naszą drugą stronę internetową: spleczno.superszkolna .pl::spleczno.superszkolna.pl::Zapraszamy do odwiedzin na naszą drugą stronę internetową: spleczno.superszkolna .pl::spleczno.superszkolna.pl::