Aktualności

Wycieczka do Krainy Świętego Mikołaja w Kołacinku

 

 

        21 grudnia 2016r. dzieci z klasy I oraz z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Łęcznie  wybrały się na długą wycieczkę do Krainy Świętego Mikołaja w Kołacinku pod opieką swoich pań: A. Andrzejczyk, E. Famulskiej i D. Gębickiej.

       Czekało tam na nich wiele atrakcji. Już na samym początku wszyscy byli pod wrażeniem tej cudownej krainy do której wchodzili przez tunel pełen świateł.
       Wizyta w Krainie Mikołaja rozpoczęła się  od spaceru z przewodnikiem – Elfem po bajkowej ścieżce. Wtedy wszyscy przenieśli się do świata baśni. Można było spotkać Jasia i Małgosię, Calineczkę, pałac Królowej Śniegu, Królewnę Śnieżkę z krasnoludkami, niegroźną Babę Jagę, Czerwonego Kapturka i wilka. Kolejną atrakcją była wizyta w domu Dziadka Mroza, który przywitał swoich gości w języku rosyjskim i oprowadził po swojej chatce a następnie w domku Świętego Mikołaja.  Jednak Mikołaja nasi milusińscy spotkali dopiero w sali tronowej gdzie wszystkie dzieci otrzymały miłe upominki.  Po długim spacerze uczniowie udali się do Figloraju, gdzie czekała na nich świetna zabawa oraz ciepły posiłek.

        Dalszym punktem wycieczki było Kino pod Dzwoneczkiem, gdzie dzieci mogły obejrzeć bajkę o Mikołaju i wziąć udział w warsztatach bożonarodzeniowych, podczas których  dzieci samodzielnie wykonywały kartkę świąteczną.

       Skorzystaliśmy też z możliwości zrobienia indywidualnych i grupowych zdjęć ze Świętym Mikołajem.

       Niestety czas płynie szybko i trzeba było pożegnać się z bajkową krainą. Obkupieni w pamiątki i we wspaniałych nastrojach wróciliśmy do domów.


Opracowanie: E. Famulska

Zdjęcia

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 grudnia 2016 20:25
Dokument wprowadzony do BIP przez: Eliza Famulska
Ilość wyświetleń: 112
28 grudnia 2016 20:29 (Eliza Famulska) - Dodanie zdjęcia [image00047.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 grudnia 2016 20:28 (Eliza Famulska) - Dodanie zdjęcia [image00049.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 grudnia 2016 20:28 (Eliza Famulska) - Dodanie zdjęcia [image00052.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
Zapraszamy do odwiedzin na naszą drugą stronę internetową: spleczno.superszkolna .pl::spleczno.superszkolna.pl::Zapraszamy do odwiedzin na naszą drugą stronę internetową: spleczno.superszkolna .pl::spleczno.superszkolna.pl::