Aktualności

ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

Dnia 5 listopada w Szkle Podstawowej w Łęcznie odbyło się Ślubowanie klasy I. Program artystyczny i dekoracje przygotowała pani Bogumiła Stasiów. Odświętnie ubrane pierwszaki z zapałem deklamowały wiersze i śpiewały. Najważniejszym jednak momentem było przyjęcie ich do grona uczniów szkoły. Składały zatem uroczystą przysięgę, ze będą pracować na miarę swych możliwości, godnie reprezentować szkołę i właściwie się zachowywać. Pani dyrektor - B. Purgał - pasowała ołówkiem każdego kandydata na ucznia. Później "bohaterowie dnia" otrzymali prezenty od Rady Rodziców, Dyrektora BOJO pana J. Wacha, rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do pięknie przygotowanej klasy, w której wzruszone mamy przygotowały im słodki poczęstunek. Ostatnią atrakcją była dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Szkolny.

 


Zdjęcia

Baczność! Jesteśmy gotowi do ślubowania.
Patrzcie jak to szybko minął czas. Nie jesteśmy już przedszkolakami
Mamy już tornistry i nowe książki. Tak śpiewały Weronika i Julka
Dziś złożycie ślubowanie I każdy pierwszak prawdziwym uczniem się stanie. Tak zapewniał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.
W imieniu rodziców przemawiała pani A. Matiaszewska. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pasowanie naszych dzieci na uczniów tej szkoły.
Upragniona chwila - pasowanie.
Dyrektor BOJO pan J. Wach
Prezenty od Rady Rodziców
Rodzice także mieli prezenty dla dzieci.
Starszy uczniowie przyjęli najmłodszych do swego grona wręczając słodką niespodziankę.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 listopada 2010 21:40
Dokument wprowadzony do BIP przez: Beata Purgał
Ilość wyświetleń: 4472
10 listopada 2010 21:58 (Beata Purgał) - Dodanie zdjęcia [pb051024.jpg] do dokumentu.
10 listopada 2010 21:57 (Beata Purgał) - Dodanie zdjęcia [pb051021.jpg] do dokumentu.
10 listopada 2010 21:56 (Beata Purgał) - Dodanie zdjęcia [pb051019.jpg] do dokumentu.
Zatrzymaj banner przewijany
Zapraszamy do odwiedzin na naszą drugą stronę internetową: spleczno.superszkolna .pl::spleczno.superszkolna.pl::Zapraszamy do odwiedzin na naszą drugą stronę internetową: spleczno.superszkolna .pl::spleczno.superszkolna.pl::